Tilbake til alle rapporter

Asfalt i så dårlig forfatning at det resulterer skader på understell på kjøretøy.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 22:17, onsdag 23 mars 2022

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Asfalten er i så dårlig forfatning at det har ført til skader på kjøretøy som kjører her daglig. Høydeforskjellen mellom midten og hjulspor er så stor at kjøretøyene tar nedi. Problemet er stadig økende uten at noe blir gjort. Det har også ført til uhell for syklende at asfalten er så dårlig at det stadig dukker opp nye hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:00, torsdag 21 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?