Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:59, onsdag 23 mars 2022

Sendt til Nes og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?