Tilbake til alle rapporter

Skilt bøyd. Veldig bøyd.

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:44, torsdag 24 mars 2022

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Retningsskiltet for gangveier er helt bøyd, og er egentlig litt farlig slik det er nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:58, torsdag 21 april 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:25, torsdag 19 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?