Tilbake til alle rapporter

Mye jord, grus og leire

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing anonymt 16:29, mandag 28 mars 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Her er det trafikkfarlig. Store mengder med jord og leiere i veien. Enterprenøren utfører ikke renhold her. Håper dere kan ta tak i dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?