Tilbake til alle rapporter

Løst veiskilt. Fare for forbipasserende

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 18:12, lørdag 2 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 2 minutter senere

Skiltet er løst, og kan flakse med vind og skade bygninger eller personer som går forbi.

Info som er på skiltet (innkjøring forbudt) er heller ikke synlig for trafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke ordnet.

    Publisert anonymt 15:55, lørdag 2 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?