Tilbake til alle rapporter

Vikeplikt skilt kjørt ned.

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier av Inge Oddvar Halvorsen 12:37, mandag 4 april 2022

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Et vikepliktskilt er påkjørt. Det stå skrått innover fortauet og er til fare for fotgjengere og syklister. Må rettes snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?