Tilbake til alle rapporter

Skilt som har ligget knekt en stund

Rapportert av mobile i kategorien Veinavn-skilter anonymt 12:01, fredag 8 april 2022

Sendt til Lørenskog og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ser ut som skiltet inn til Fjellhamar stasjon er påkjørt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:35, fredag 6 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?