Tilbake til alle rapporter

Løst lysarmatur på brorekkverk samt mørke lys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 12:32, fredag 8 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 3 minutter senere

Når man kjører fra Gardermoen E16 og ut mot E6, broen over E16 og inn på E6 nordover har ett løst armatur hengende ned fra broen og støtter seg vegbanens kantside. I tillegg er det flere mørke lysarmaturer på begge sider.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?