Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt 1x1,5m stort område

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei av Jarl Arntzen 19:19, fredag 8 april 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Dette området med manglende asfalt har vært der antakelig i ett år. Blir stadig litt større etter hvert som trafikk passerer over. Nå dekker det snart halve veibredden og det begynner å bli så dypt at bilene snart slår nedi.

Skal se om jeg kan få lagt ved noen bilder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tusen takk for ny asfalt 👍🏻🙂

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jarl Arntzen 23:00, fredag 6 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?