Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kansteinkanter

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:52, søndag 10 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vestvågøy 3 minutter senere

Ødelagte kansteinkanter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:03, søndag 8 mai 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:49, mandag 6 juni 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:17, mandag 6 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?