Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:50, søndag 10 april 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset virker ikke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys virker ikke

    Publisert anonymt 10:16, tirsdag 19 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?