Tilbake til alle rapporter

Hvite striper (fotgjengerovergang) mangler nesten fullstendig

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 22:29, man. 11 april 2022

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Dette gjelder flere steder på Flisa

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det som er litt pussig er at enrekke overganger på Flisa erblitt oppgradert med ny hvitmaling men ikke den overgangen jeg mente var viktigst ved Åsneshallen.

    Publisert anonymt 08:45, fre. 13 mai 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?