Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 09:52, tirsdag 12 april 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Veien mellom Kvennberggata 31 og 35 er veldig ille etter vinteren nå. Store hull med skarpe asfaltkanter samt mye stor løs singel og grus som kommer opp v hullene med all trafikken som er gjennom gata. Det er kun snakk om kort tid for noen får skade på dekk her pga den elendige forfatningen på veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • De ble fikset av kommunen men det kommer nye hele tiden og de gamle «åpner» seg igjen

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:33, tirsdag 10 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?