Tilbake til alle rapporter

Vegen har gått i oppløsning.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 16:43, tirsdag 12 april 2022

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Håper denne strekningen blir fikset snarest. Hele vegen har gått i oppløsing. Har vært sånn i flere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:32, tirsdag 6 september 2022

  • Problemet er ikke løst. Vegen er i forferdelig stand fortsatt.

    Publisert anonymt 16:21, tirsdag 13 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?