Tilbake til alle rapporter

Deler av vegkanten er borte

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei av Ørjan Bjørnevik 20:08, tirsdag 12 april 2022

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Deler av vegkanten er borte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?