Tilbake til alle rapporter

Søppel. Ikke et eneste offentlig søppeldunk på hele Gladengveien.

Rapportert av desktop i kategorien Forsøpling av Robin Sandvid 10:10, fredag 15 april 2022

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Søppel dunkene mangler på hele Gladengveien. Tusenvis av menneske bruker fortauene hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Var det sååå vanskelig å forstå hva jeg skrev??

    Sendt inn av Robin Sandvid 11:45, fredag 13 mai 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?