Tilbake til alle rapporter

Hullete grusvei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 17:33, fredag 15 april 2022

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Veien ødelegger biler. Ser ut som et sprengt minefelt. Så å si hele snorresvei. At dette er noe man betaler veiavgift for er skammelig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det ble fyllt med sand så nå er hullene enda verre… Problemet var ‘løst’ i to dager, nå er hullene enda verre. Folk nekter å kjøre innom pga veiene. Bilene rister i stykker, er svære krater over alt. Jevnt over i hele Snorresvei.

    Publisert anonymt 20:17, fredag 13 mai 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?