Tilbake til alle rapporter

Gatelys er mørkt

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 00:52, lørdag 16 april 2022

Sendt til Holtålen og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gatelys er mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?