Tilbake til alle rapporter

5 Gatelys på enden er mørke.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 23:44, mandag 18 april 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Har vært mørke i ca4uker etter torden vær.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:45, torsdag 19 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?