Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt i Smiebakken og autovern skadet av snøbrøyting

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier av Per Lund 13:40, tirsdag 19 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Volda 5 minutter senere

Begynnende hull i asfalt ved Smiebakken 16 (like ved innkjørsel). Nedenfor nr 7 er 2 stolper i autovernet skadet/brukket i forbindelse med snøbrøyting vinter 2021/2022. Vi ser stadig nye skader etter snøbrøyting i Smiebakken de siste årene. Tidligere så vi ikke noe til slike skader som ødelagte veikanter (mange de siste årene) og nå sist rett og slett ødelagte stolper på autovern. Kan dette skyldes bruk av uegnet redskap og lite lokal kunnskap om veiene som brøytes på anbud?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hull i asfalt ble fylt i ganske raskt etter melding. Stolper i autovern er ikke reparert.

    Sendt inn av Per Lund 10:31, onsdag 18 mai 2022
    Still open, via questionnaire

  • Stolper på autovern ikke reparert pr 15. juni 2022.

    Sendt inn av Per Lund 21:34, onsdag 15 juni 2022
    Still open, via questionnaire

  • Problem med ødelagte stolper for autovern er forsatt ikke ordnet. Pr 22. juli 2022.

    Sendt inn av Per Lund 17:51, fredag 22 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?