Tilbake til alle rapporter

Veiene i parken bør feies først siden det er mye mer sjenanse der!

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 20:33, tirsdag 19 april 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er fullt i parken og det støver og er ubehagelig for alle som bruker den siden det er fullt av grus!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?