Tilbake til alle rapporter

Det trengs feiing i mathisdalen og stokstadbakken

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 21:01, tir. 19 april 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Det trengs feiing i mathisdalen og stokstadbakken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?