Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 05:21, onsdag 20 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 4 minutter senere

Gatelysene i Elvesvingen på Raufoss fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene funger ikke i Elvesvingen 20. august 2022.

    Publisert anonymt 00:51, lørdag 20 august 2022

  • Køl mørkt i Elvesvingen-området på Raufoss allerede ved 22-tiden, men Vestre Toten kommune har ikke råd til å bruke gatelys.

    Publisert anonymt 22:47, lørdag 20 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?