Tilbake til alle rapporter

Stort hull i asfalt.

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 09:58, torsdag 21 april 2022

Sendt til Roan og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Dette hullet har vært her lenge. Ikke reparert på tross av at Veidekke har befart her mange ganger, spesielt i den senere tid. De har reparet noen av hullene på denne og andre strekninger men ikke dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hull tettet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 06:09, onsdag 4 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?