Tilbake til alle rapporter

Gatelys er defekt.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 22:25, tor. 21 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 5 minutter senere

Tenner og slukker jevnlig gjennom kveld og natt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?