Tilbake til alle rapporter

Lysstolpe som ikke har funket på lenge

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 12:04, lørdag 23 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla mindre enn et minutt senere

Lysstolpe som ikke lyser

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?