Tilbake til alle rapporter

Skilt på boligfelt

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:03, lørdag 23 april 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Er det mulig å få opp et skilt med "barn leker - kjør sakte" på boligfeltet/veien som heter Runden? Mange barn som leker, løper og sykler her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:19, søndag 22 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?