Tilbake til alle rapporter

Gjennomgående slaghull langs hele veien.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier av Hogne Pettersen 17:12, lørdag 23 april 2022

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Flere slaghull i asfalt. Oppsmuldret veidekke. Farlig for trafikken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Øredøvende taushet på min henvendelse.

    Sendt inn av Hogne Pettersen 20:54, lørdag 21 mai 2022
    Still open, via questionnaire

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Hogne Pettersen 00:46, søndag 19 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?