Tilbake til alle rapporter

Støvplage

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 22:08, søn. 24 april 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

På tide å få vekk restene etter vinterens overflødige grusing. Asmatikkere og lungesyke må få slippe denne forurensingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Er prøv å fjerne grus fra vinterens overflødige grusing, men når det benyttes helt udugelig redskap så fungerer det ikke. Her må sugebil inn for å fjerne alle grusen, nytter ikke med utslitte børster og uten vann.æ

    Publisert anonymt 22:35, søn. 22 mai 2022
    Still open, via questionnaire

  • Fremdeles grus igjen i nedfreset plass for midtlinje ved Sjusjøvegen 1430, noe som medfører nedstøving i området. Må fjernes snarest

    Publisert anonymt 23:03, søn. 19 juni 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?