Tilbake til alle rapporter

En trailerhenger som har grodd inn i skogen

Rapportert av mobile i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:26, tirsdag 26 april 2022

Sendt til Narvik 4 minutter senere

Denne trailerhengeren har vært her alt for lenge. Tipper bygget ikke har noe med saken å gjøre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?