Tilbake til alle rapporter

Store hull i fortau utenfor hellerudveien 80a

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 19:44, tirsdag 26 april 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hull i fortau som er skumle for blant annet barn som sykler til skolen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 15:33 idag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?