Tilbake til alle rapporter

15cm forsenkning på 1/3 av fortau

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 20:14, tirsdag 26 april 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Nok av fortauet har en forsenknig/hull som folk snubler i. Jeg snublet i dag, to stykker som stod like ved sa de nettopp hadde gjort det samme, og en forbipasserende som lurte på om det gikk bra sa han hadde snublet der i forrige uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:23, tirsdag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?