Tilbake til alle rapporter

Djupe holer

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 11:18, onsdag 27 april 2022

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det er djupe holer. Forstår at det er gravearbeid, og at det ikkje bli lagt ny asfalt for det er ferdig men holene må tettast. Kan ødelegge både felgar og understell. Blir raskt dyrare det for kommuna om dei må betale for det i staden for å tette dei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Blitt lagt litt grus i holene men den forsvinn raskt.

    Publisert anonymt 12:25, onsdag 25 mai 2022
    Still open, via questionnaire

  • Har blitt lagt asfalt her, men fortsatt ett hull som ikke har blitt ordnet.

    Publisert anonymt 13:24, onsdag 22 juni 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 14:00, onsdag 20 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?