Tilbake til alle rapporter

Mangelfull fartsdemping

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:09, onsdag 27 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla mindre enn et minutt senere

Der markøren er i bildet var det for ca 2 år siden en fartsdemper. Da det gamle huset ble revet og et nytt ble bygd til høyre for markøren, så kom aldri fartsdemperen på plass igjen etter at huset var ferdigstilt og ny asfalt ble lagt. Dette merkes godt ved at bilene holder ofte høy fart her i gaten. Det var vel en grunn til at det ble plassert en fartsdemper der. Jeg mener de samme grunnene burde gjelde i dag. Det er mange små barn som leker der. Da er det lite gunstig at bilene kjører i høy fart. Skilting hjelper svært lite. Fartsdemperen må derfor på plass igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?