Tilbake til alle rapporter

Trenger ny oppmerking av overgang!

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:17, torsdag 28 april 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hvit stripene i overgangs feltet er så si helt slitt vekk. Dette er i nærheten av skole. Har selv vært vitne til at biler ikke stopper for barn der pga dårlig oppmerking

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?