Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien som er forsøkt lappet tidligere uten hell. Ønsker ei permanent løsning slik at vi slipper å få bilene våre ødelagt, bildet viser kun begynnende feil for 1 år siden, det er i dag mye verre.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 13:34, torsdag 28 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Store hull i veien som er forsøkt lappet tidligere uten hell. Ønsker ei permanent løsning slik at vi slipper å få bilene våre ødelagt, bildet viser kun begynnende feil for 1 år siden, det er i dag mye verre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?