Tilbake til alle rapporter

Elendig veg. Hull i vegen dei siste 10 åra. Treng oppgradering

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 17:18, tor. 28 april 2022

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Vegen har våre dårlig og holete i minst 10 år. Det er ein mykje brukt veg då her ligg ein stor barnehage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:02, tor. 26 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?