Tilbake til alle rapporter

Skilt om veiarbeid og dumpet pukk/grus etter prosjektslutt

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:45, fredag 29 april 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Virker som flere trafikkskilt om veiarbeid har blitt gjenglemt i tillegg til en haug med pukk og grus ved trærne

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?