Tilbake til alle rapporter

Grus vei

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 11:41, fredag 29 april 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Er mye hull i grusveien her som er kjøre vei til nr 3, 5 og 7. Blir grusa,salta og vanna 2 ganger i året ca men støver veldig og blir fort dumper/hull. Burde vurdre å asfaltere den delen som er kjøre vei til NR 3, 5 og 7. Blir veldig mye støv for dem som bor i nr 3 og 5D.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?