Tilbake til alle rapporter

Kommunal veg på Olsøen, mykje nedslitne spor i vegbana, store hol i vegebana

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 14:36, fredag 29 april 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Kommunal veg på Olsøen, mykje nedslitne spor i vegbana, store hol i vegebana.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Markeringspunk er feil. Sted er feilskrive. Skal være OLSBØEN, 6734 RUGSUND. Beskjed mottatt på sentralbord Bremanger kommune, derfor kommunens epostadresse..

    Publisert anonymt 15:05, fredag 29 april 2022

  • Asfaltering utført

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Øystein Grande 08:50, torsdag 4 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?