Tilbake til alle rapporter

Dårlig oppfølging av tiltak

Publisert av mobile anonymt 04:27, lør. 30 april 2022

Sendt til Finnmark og Sør-Varanger 3 minutter senere

En pårørende melder om at det er satt i gang tiltak/aktivitet for eldre men dette følges ikke opp av ansatte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gjelder ikke gate /vei.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tommy Salmi Nilsen 10:39, fre. 1 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?