Tilbake til alle rapporter

Mur skadet

Publisert av mobile anonymt 07:14, lør. 30 april 2022

Sendt til Finnmark og Sør-Varanger mindre enn et minutt senere

Mur er skadet på pensjonist bygget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gjelder ikke kommunal gate/vei.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tommy Salmi Nilsen 10:43, fre. 1 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?