Tilbake til alle rapporter

Påkjørt skilt

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:13, lørdag 30 april 2022

Sendt til Lørenskog og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Påkjørt skilt til Fjellhamar stasjon som ligger nede

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Skilt satt opp

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:11, torsdag 25 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?