Tilbake til alle rapporter

Skilte er skada og bøyd

Rapportert av desktop i kategorien Veinavn-skilter av Ørjan Bjørnevik 08:56, søn. 1 mai 2022

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Skilte er skada og bøyd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?