Tilbake til alle rapporter

Glasbrot

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing anonymt 09:46, tirsdag 3 mai 2022

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Fortauet ved parkering bak apotek har blitt feia med feiebil men det ligger ei stripe med boss igjen helt mot veien, der er det endel glasbrot fint om dere tar en runde til med maskina.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?