Tilbake til alle rapporter

Mange og relativt store huller i veien

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 14:21, tirsdag 3 mai 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Veien mellom ca nr 16 -20 er nesten ikke fremkommelig pga hullete kjørebane. Dette må fikses!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?