Tilbake til alle rapporter

Innkjøring forbudt/enveiskjøring skilt plassert midt i park

Rapportert av desktop i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:46, onsdag 4 mai 2022

Innkjøring forbudt/enveiskjøring skilt plassert midt i park. Noen må ha tatt det fra et sted, så et eller annet sted i Hamar mangler dette skiltet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Plassert feil i kart

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:47, onsdag 4 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?