Tilbake til alle rapporter

Store hull og en del mindre hull i veibane. Like ved sving/ undergang og nedover Skytterveien.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 21:26, onsdag 4 mai 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Flere hull og ødelagt asfalt. Dette kan også ødelegge dekk på biler siden hullene er såpass dype. Bør fylles /asfalteres. Samt også mye grus etc som blir dratt ut i veibane og kan skape situasjoner

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?