Tilbake til alle rapporter

Det er feil i broskjøten på brua

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier av Per Tallang 22:16, onsdag 4 mai 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er en feil i broskjøten som medfører høye smell hver gang en bil kjører over brua. Det er harde slag av metall mot metall. Støyen er svært sjenerende for alle beboere i området, og forstyrrer nattesøvnen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?