Tilbake til alle rapporter

Deler av gangvei fjernet, ikke fikset på et år.

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:43, torsdag 5 mai 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Det er skjært ut et stort hull av asfalten tvers over hele gangfeltet. Det har stått sånn i et år uten at noe har skjedd. Det er skummelt for barn å sykle på gangveien som det er nå. Med så mye myke trafikanter på vei til og fra skole og barnehage bør dette ryddes opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:33, torsdag 2 juni 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:49, fredag 3 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?